Agata Szenkowska - odpowiedzialna za organizację

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizując się w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.
Ukończyłam również czteroletnią szkołę psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt, gdzie nauczyłam się pracy w zawodzie psychoterapeuty.
Aktualnie pracuję w prywatnym gabinecie, zajmując się długoterminową psychoterapią osób dorosłych.
Od 10 lat pracuję również w prywatnej firmie, obecnie na stanowisku dyrektora zarządzającego. Dzięki tej pracy nauczyłam się szeroko pojętego zarządzania, co daje mi solidne podstawy do kierowania szkołą.

W Domowej Szkole będę odpowiadać za koordynację i robić co w mojej mocy, żeby szkoła funkcjonowała tak, jak sobie to wymarzyłam.

Joanna Jeżak - odpowiedzialna za dydaktykę

Jestem pedagogiem i psychoterapeutką. Ukończyłam kursy psychoterapii: roczny w Instytucie Terapii Gestalt i czteroletni w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ. Odbyłam staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Jestem certyfikowanym realizatorem wielu programów zarówno dla dzieci jak i rodziców (m.in. Szkoły dla rodziców, Rodzeństwa bez rywalizacji, Być Rodzicem, Spójrz Inaczej).
Prócz prowadzenia warsztatów dla rodziców i konsultacji wychowawczych wiele radości daje mi także praca z bardzo małymi dziećmi i ich rodzicami.
Jestem założycielką Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica PESTKA oraz współtworzę Bullerbyn – Fundację na Rzecz Porozumienia Dzieci i Dorosłych.

W Domowej Szkole odpowiadam za dydaktykę zajęć; dbam, aby były prowadzone zgodnie z bliskimi nam zasadami gestalt.